Evoshop perakende, mağazacılık ve market sektörlerinde kullanılan firmaların satış süreçlerini hızlandırarak en iyi müşteri deneyimi sağlayabilen bir Satış Yönetim Yazılımıdır.

Dokunmatik Satış

Stok Gruplandırma

Mağazacılık ve perakende satış noktalarında en hızlı ve pratik satış sürecini yaşabilmeniz için tasarlanmıştır. Müşterilerinize çok hızlı bir şekilde satışı yapabilir ve ödemelerini alarak hızlı bir şekilde satışı kapatabilirsiniz.

Dokunmatik ekran desteği sayesinde ürünleri hızla bulabilir ve ürünleriniz ile ilgili kampanya, fiyat indirimi vb. bilgilere hızla ulaşabilirsiniz.

Dokunmatik ekran ile hızlı satış yapmanın keyfini yaşamanızı öneririz.

Müşteri Sadakat Uygulamaları

Müşteri, yönetim, grup

evoshop ile müşterilerine sadakat uygulamarı, firmanıza özel sadakat kartları, alış veriş puanları vb. daha pekçok müşteri sadakatini artırıcı çalışmalar yapabilirsiniz.

Firmanıza özel indirim veya puan kartları bastırarak satış esnasında müşterilerinizin puan kazanmasını veya müşteriye özel indirimlerden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Müşterilerinizi daha iyi tanımaya yönelik özel günlerine (doğum günü, evlilik yıldönümü vb. ) satış esnasında ulaşarak müşterinize özel hediyeler verebilirsiniz.

Satış Promosyonları & Hediyeler

Stok Gruplandırma

Evoshop ile satış işlemlerinizi yaparken ürüne, satışa, tutara, ödemeye özel satış promosyonları tanımlayabilir (3 al 2 öde, 2.ürüne %50 indirim vb. ) ve satış esnasında ilgili prosyonu müşterinize hızlı bir şekilde uygulayabilirsiniz. .

Diğer tüm birimlerinize(Şube, Depo vb.) farklı kasalar açarak detaylı kasa takibi yapabilirsiniz. Firmanızın genel nakit akışını izlerken her bir birimin detaylı nakit akışını da inceleyebilirsiniz.