Genel Özellikler

 İnternette yeni bir şube açın

Pek çok firma e-ticaret yaparken bir paket alıp içine ürünlerini ekleyip sitesini kaderine terk etmiştir. Her yıl almış olduğu hazır paketlere para ödemekte fakat istenilen düzeyde satış yapamamaktadırlar. İşte bu yüzden biz yeni bir site yapmıyor size internette tüm Türkiye' ye ve hedeflediğiniz ülkelere satış yapabileceğiniz,hizmet verebileceğiz yeni bir şube açıyoruz.

 Ürünlerinizi hızlı bir şekilde güncelleyin

E-ticaretteki en önemli unsur hızlı bir şekilde ürün bilgilerinizi güncellemenizdir. Bunun için pek çok e-ticaret paketinde ayrı bir panel ve erp ve stok sistemlerinden ayrı bir ürün girişi yapılmaktadır. evosoft olarak kullanmış olduğunuz Erp veya stok programınızı bakıyor onunla entegre oluyor programınızdan ürünlerinizi evorobotumuz ile otomatik sitenize aktarıyoruz.

 Etkili Ürün, Kategori tanıtımı

İnternette ürünlerinizi en iyi şekilde kategorize etmek rakiplerinizin arasından öne çıkmanızı kolaylaştıracaktır. evosoft olarak ürün kategorizasyonu konusunda sizi bilgilendiriyor en doğru kategori seçimlerini yapıyoruz.

 Evorobot her şeyi halletsin

E-ticaret firmalarının başarısızlıklarından en büyük sebeplerinden biri de sipariş geldiğinde ayrı erp veya fatura programına tekrar aynı siparişin işlenmesinden ötürü yanlış girişlerin artması, hatalı ürün sevkiyatı, hatalı adrese ürün gönderimi gibi e-ticaretin en can alıcı noktalarında yapılan hatalardan kaynaklı sipariş kayıplarıdır. İşte bu noktada evorobot yardımınıza koşuyor robotumuz arka planda gelen siparişleri kullandığınız erp veya fatura programına otomatik işliyor fatura ve sevk bilgilerinizi programınızdan alıp siteye gönderiyor.

 Arama motoru olmazsa olmaz

Pek çok e-ticaret sitesi arama motoru dostu değilidir. Bu yüzden ürünlerinizi arayan pek çok müşteriye ulaşamaz dolayısı ile sipariş alamazsınız. Evorobotumuz her girdiğiniz veya güncellediğiniz ürünü vakit kaybetmeden arama motorlarına bildirir.

 E-ticaret danışmanlığı

evosoft olarak en iddialı olduğumuz konulardan biri e-ticarete başlarken sizin yanınızda kendi mağazamızı kuruyormuş heyecanı ve azmi ile sizi bu yola en doğru şekilde hazırlamaktır. Siz sipariş aldıkça biz mutlu oluruz. Hedefimiz tüm Türkiye ' ye hatta hedeflediğiniz ülkere ticaretinizi genişletebilmemiz.

 Akıllı e-mail gönderme servisi

E-ticaretin en önemli dönüşüm alacağınız alanda üyelerinize yapacağınız bilgilendirme mailleridir. Pek çok firma bunu yapamadığım doğru müşteriye ulaşamıyor ve sipariş kayıpları yaşıyorlar. Evorobot akıllı e-mail sistemi sitede gezen üyeleri izler onların durumlarına göre sipariş kazanmaya yönelik mailler gönderir.